fbpx

O nas

Kim jesteśmy?

Jet Design to kameralna agencja kreatywna w Białymstoku tworzona przez pasjonatów nowych technologii. Jesteśmy zespołem składającym się z młodych ludzi pełnych pasji i energii do pracy.  

Jet Design to miejsce, w którym zajmujemy się:

 

Szukasz firmy, która oprócz zaprojektowania Twojej strony www zajmie się jej bieżącą obsługą? Zbudujemy Twoją stronę, zajmiemy się utrzymaniem domeny oraz zagwarantujemy Ci stabilny hosting oraz bieżącą administrację. 

about image

Co nas wyróżnia?

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami to nad Twoim sukcesem będzie pracował sztab wysokiej klasy Specjalistów. W naszej pracy wspierają nas m.in. najlepsi Programiści, Fotografowie i Wydawcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować nasze projekty na najwyższym poziomie. Projekty Jet Design są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim mają sprzedawać produkty i usługi naszych klientów.

W Jet Design:

  • do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie
  • proponujemy nowoczesne rozwiązania
  • dotrzymujemy ustalonych terminów
  • w trakcie wykonywanej usługi jesteśmy w stałym kontakcie z klientem
200+
ZADOWOLENI KLIENCI
450+
UKOŃCZONE PROJEKTY
150+
KONT HOSTINGOWYCH

Skontaktuj się z nami

Chcemy Cię poznać! Napisz nam kilka słów o sobie i swojej wizji, a my przygotujemy skrojoną pod Ciebie ofertę. Skontaktuj się z nami przez formularz w zakładce kontakt lub telefonicznie: 697866875.

Nasi klienci: